Zaproszenia

Zaproszenia ślubne na ślub Paris 3D

Zaproszenia ślubne na ślub Paris 3D

Zaproszenia ślubne na ślub Paris 3D to piękne, wykonane ze starannością zaproszenia, które doskonałe będą dla każdej zakochanej pary, nie tylko miłośników Paryża. Wiadomo bowiem, że Paryż nierozerwalnie kojarzy się nam z miłością. Uważany jest nawet za stolicę zakochanych. Po samym wyglądzie zaproszenia widzimy to wyraźnie.

Na przodzie rysunek przedstawia jadącą na rowerze Młodą Parę. Pan Młody jedzie z przodu, Pani Młoda z tyłu. Na przodzie ich roweru widoczne są kwiaty. Całość utrzymana jest w romantycznej, subtelnej scenerii. Prawdziwa jednak niespodzianka czeka na osoby czytające zaproszenia na ślub wewnątrz. To tam widoczny jest wspaniały efekt 3D z wieżą Eiffla i trzymającymi się za rękę zakochanymi. Podobnie utrzymane jest wszystko w delikatnych kolorach, co zachowuje spójność z pierwszą kartą zaproszenia. Sam tekst zaproszenia napisany jest pochyłą, bardzo elegancką czcionką.

Warto też dodać, że zaproszenia dostarczane są w kopertach zaklejonych specjalnymi okrągłymi naklejkami z ptaszkiem trzymającym w dzióbku trzy baloniki w kształcie serca. Zaproszenia na ślub Paris 3D będą idealne dla osób pomysłowych, które chcą wręczyć swoim gościom wyjątkowy prezent.

Tekst wewnątrz wykonywany jest na życzenie, dzięki czemu każde zaproszenie zawierać może unikalne słowa. Dopasowane nie tylko do miejsca i daty ślubu, ale całego przekazu. Ma to tę przewagę nad zaproszeniami z pozostawionymi kropkami do wpisania wybranych przez nas słów, że wygląda estetyczniej i pozwala na dopisanie np. tego, że nie życzymy sobie kwiatów i zamiast nich wybieramy inne upominki.

Zaproszenia ślubne na ślub Paris 3D to staranności oraz wysoka jakość wykonania

Do wykonania tych zaproszeń na ślub użyto najnowszych technologii. Druk jest cyfrowy, tekst klasycznie czarny. Samo zaproszenie zrobione zostało z grubego kartonu w kolorze ecru, dzięki czemu zaproszenie wciąż kojarzy się z bielą ślubu, a jednak w połączeniu z kolorami dodatkowych nadruków prezentuje się delikatniej. Warto też wspomnieć, że nadruk jest wysokiej jakości, co decyduje o jego efektowności. Po otwarciu wzór dający efekt 3D z wierzą Eiffla i parą w serduszku został wykonany tak, by prezentować się idealnie na długo. Nawet już po ślubie goście będą mogli zachować zaproszenia jako formę pamiątki, a my będziemy mieć pewność, że nie zniszczy ich upływ czasu.