Zaproszenia

Tłoczone i nabłyszczane zaproszenie na ślub

nabłyszczane zaproszenie na ślub

Tłoczone i nabłyszczane zaproszenie na ślub i wesele z elegancką kopertą „Para Młoda” to sposób na oryginalne zaproszenie gości na swoją uroczystość. Wybierając nieszablonowe zaproszenia, mamy pewność, że goście już na wstępie poczują ekscytację z okazji zbliżającego się wesela oraz zaślubin. Jak wiemy również, każda Para Młoda pragnie, by ich ważny dzień był od początku do końca wyjątkowy. Zaproszenie na ślub coraz częściej jest więc elementem, który nie jest jedynie zwykłą kartką z tekstem zaproszenia, ale tworzącym spójną całość krokiem w przygotowaniach.

Dziś często Młodzi decydują się nawet na indywidualne projekty zaproszeń, by mieć pewność, że również one zachwycą gości. Decydując się na tłoczone i nabłyszczane zaproszenie na ślub i wesele z elegancką kopertą „Para Młoda”, od początku wiemy, jaki będzie efekt, znamy cenę i możemy już na wstępie sprawdzić, czy taki rodzaj zaproszenia na ślub mieści się w naszym budżecie. Za to podobnie, jak ma to miejsce w przypadku indywidualnych projektów, zyskujemy pewność oryginalnego rozwiązania.

Za co Pary Młode uwielbiają ten rodzaj zaproszeń ślubnych

Przede wszystkim za ich wyjątkowość. Oryginalną formę, która intryguje gości, które te zaproszenia otrzymują. Na wygląd zaproszeń składa się elegancki, trwały karton w białym kolorze. Na przedniej ścianie zaproszenia widoczny jest kształt Młodej Pary. Klasyczne symbole, którymi niewątpliwie jest czarny garnitur (tutaj górny jego element, tj. muszka oraz marynarka) i biała suknia Panny Młodej (elegancka góra wraz z ładnie zarysowanym dołem w postaci ciekawych wzorów).

Całość tego zaproszenia na ślub wzbogacają tłoczenia i perłowana. Do tego w zestaw wliczona jest także elegancka koperta. Dużym atutem tych zaproszeń jest to, że druk wykonywany jest cyfrowo – w ten sposób mamy pewność najwyższej jakości oraz perfekcyjnego wyglądu.

Oryginalne nabłyszczane zaproszenie na ślub

To rozkładane, bardzo ładne zaproszenie na ślub, w którym treść jest dopasowywana do potrzeb Pary Młodej. Wszystkie napisy tworzone ze starannością, personalizowane. Treść może być dowolna, dzięki czemu Młodzi mogą zmieniać nie tylko same imiona i nazwiska Gości, ale również dodatkowe informacje, np. ulubiony cytat, informacje o prezentach itp. Koperta, w której dostarczane są zaproszenia ślubne, jest sztywna, a przez to zapewniająca lepszą trwałość zaproszenia.