Zaproszenia

Kwiatowe zaproszenia ślubne na ślub

Kwiatowe zaproszenia ślubne na ślub

Kwiatowe zaproszenia ślubne na ślub oczarują wszystkich gości. Ich urok tkwi w niestandardowej wielkości oraz pięknych nadrukach. Pasować będą do wesela w stylu rustykalnym, naturalnym o motywie kwiatowym, ale i eleganckim, będącym połączeniem nowych trendów ze znaną nam od lat klasyką. Zachwyca w nich piękno różowych, a trochę fioletowych, bardzo subtelnych kwiatów, które widzimy na karcie zaproszenia. To one sprawiają, że całość kojarzy się nam od razu z miłością, wygląda estetycznie i barwnie.

Elementem, który pozwala wpisać kwiatowe zaproszenia na ślub w najnowsze trendy, jest niewątpliwie dołączana koperta, sznurek i bilecik. Trudno zaprzeczyć temu, że tak podarowane gościom życzenia zbudzą pozytywne zaskoczenie. Nawet wtedy, kiedy dostarczone będą pocztą. Widok takiego zaproszenia na ślub lub zawiadomienia wzbudzi niemal natychmiastowo pozytywne wrażenia. Da odczuć jeszcze przed otarciem, że w środku kryje się wyjątkowe zaproszenie.

Unikalny tekst zaproszenia na ślub oraz możliwość wypełnienia treścią bilecika

Personalizacja tekstu jest ważna, bo pozwala zachować estetykę wykonania zaproszenia i dać gościom poczucie, że zaproszenia tworzone były z myślą o nich. Młodzi mają też opcję dopisania tego, co w wielu innych zaproszeniach nie zostawiłoby na to szans, np. dopisania, że zamiast kwiatów wolą otrzymać kupony lotto lub koce dla schroniska, któremu chcieliby pomagać. Na pewno prezentuje się to lepiej niż wypisane długopisem życzenia. Jeśli nie mamy eleganckiego pisma, zdecydujmy się na to rozwiązanie i na pewno będziemy zadowoleni.
Zapisanie bilecika to dodatkowa opcja, która wzbogaca całość i nadaje jej jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Kwiatowe zaproszenia ślubne na ślub to wysoka jakość, trwałość oraz staranne wykonanie

Zaproszenia na ślub wykonane zostały bardzo starannie. Dostępne są w wysokiej jakości, co decyduje nie tylko o wyglądzie, ale także trwałości zaproszeń. Zaskakują tu także wymiary, które wynoszą aż 140 x 200 i dzięki temu mocno wyróżniają się na tle standardowych zaproszeń.

Nadruk wewnątrz wykonywany jest laserem, co sprawia, że jest on bardzo staranny, elegancki i zawsze dający tak samo piękny efekt. Zaproszenia ślubne wykonane zostały z karbowanego papieru, którego odcień to ecru. Dodatkowo widoczna na nich brązowa obwódka dodaje zaproszeniom uroku, a piękna koperta w stylu rustykalnym lub vintage nadaje całości wyjątkowego charakteru.

Warto też dodać, że brązowa koperta związywana jest pasującym do niej stylem sznurkiem, co pozwala zachować spójność całego zaproszenia ślubnego.