Bez kategorii

Kryształowa karafka Bohemia

Kryształowa karafka

Kryształowa karafka Bohemia to hit wśród prezentów na wyjątkowe okazje. Zachwyca pięknem swojego wykonania, elegancją oraz niebanalnym rozwiązaniem, jakim jest niezaprzeczalnie możliwość wykonania graweru. Grawerowana karafka to dobry pomysł na prezent na ślub dla Pary Młodej lub prezent dla Rodziców jako forma podziękowania im za trud włożony w wychowywanie oraz dotychczasowe wsparcie – często nowożeńcy chcą w ten sposób pokazać swoim bliskim, że są oni im wdzięczni za ich pomoc.

Grawerowana karafka jako prezent dla Rodziców, dlaczego warto?

Od często podarowanych z tej okazji kwiatów czy słodyczy grawerowana karafka różni się przede wszystkim swoją trwałością. Nie jest upominkiem, który po chwili odejdzie w zapomnienie. Karafka z całą pewnością będzie przez Rodziców wielokrotnie wykorzystywana; czy to w trakcie uroczystości rodzinnych czy na co dzień, kiedy dumni i szczęśliwi Rodzice chętnie będą używali jej do przechowywania własnoręcznie robionego wina. Jeśli więc wiemy, że nasi Rodzice są zwolennikami dobrych trunków lub wiemy, że taki prezent dla Rodziców na pewno będzie dla nich praktyczny – nie zastanawiajmy się nad wyborem karafki zbyt długo. Ich względów estetycznych możemy być w zupełności pewni. Tak samo, jak i trwałości oraz jakości wykonania.

Wysoka jakość i elegancja, która sprawdzi się jako prezent na ślub

Tak samo, jak w przypadku prezentu dla Rodziców, tak i wtedy, kiedy grawerowana karafka ma być pomysłem na prezent na ślub. Wyjątkowa, bo wykonywana wraz ze specjalnym grawerem. Niezwykle elegancka, bo wyprodukowana z najwyższej jakości czeskiego kryształu. Oraz maksymalnie praktyczna, bo dająca możliwość przelania do niej każdego możliwego alkoholu – zarówno wina, jak i whisky. Jeśli wiemy, że Para Młoda lubi dobre alkohole, to prezent ten będzie dla nich na pewno dużą radością. Ze względu na to, że karafka wykonana z kryształu to niecodzienny, lecz bardzo elegancki prezent, będzie ona stosowna do tak wyjątkowej okazji.

Kryształowa karafka to również świetna pamiątka

Grawer na karafce sprawia, że staje się ona także pamiątką dla obdarowanej nią Młodej Pary czy Rodziców. O tym, co zostanie na karafce wygrawerowane, decydujemy my. Mogą to być życzenia ułożone przez nas, dopasowane go tego, co my sami chcielibyśmy przekazać Młodej Parze. Mogą być też wybranymi gotowymi życzeniami, które dodatkowo uzupełnimy o imiona obdarowywanych karafką osób.