Prezenty

Grawerowana statuetka

Grawerowana statuetka

Grawerowana statuetka wykonana z kryształu w kształcie serca z wbudowanym w nie zegarkiem to piękny prezent na rocznicę ślubu zarówno dla swojego małżonka, jak i rodziców, którzy obchodzą ten szczególny dzień. Często również kryształowe serce z grawerem staje się sposobem wyrażenia swojej wdzięczności dla rodziców w chwili własnego ślubu – wtedy to grawerowana statuetka przekazywana jako prezent podziękowanie dla rodziców na ślub.

Co sprawia, że grawerowana statuetka to idealny prezent na każdą ważną okazje?

Kryształowe serce

Decyduje o tym przede wszystkim sam kształt – już na pierwszy rzut oka kojarzony z miłością lub wdzięcznością. Dzięki temu, że wykonane zostało z kryształu, nabiera na swojej wartości. Kiedy decydujemy się podarować je jako prezent na rocznicę ślubu, wtedy jednoznacznie podkreślamy, że podarowaliśmy tej bliskiej nam osobie kilka (lub kilkadziesiąt) lat temu nasze serce, wierność i miłość.

Wbudowany w grawerowaną statuetkę zegarek

Znakomicie działający mechanizm, który pozwoli cieszyć się upominkiem na długo. Zegar, jako upływ przemijającego czasu, w tej formie odzwierciedlać będzie naszą obecność obok ukochanego lub ukochanej każdego dnia. Kiedy grawerowana statuetka jest dawana jako prezent podziękowanie dla rodziców na ślub, dodatkowo pełnić będzie funkcję praktyczną. Zegar sprawi, że rodzice wielokrotnie w ciągu dnia będą spoglądali na przekazany im upominek.

Grawerowany prezent to możliwość spersonalizowania go

To właśnie fakt, że statuetka jest grawerowana, decyduje o jej wyjątkowości. Grawer daje nam możliwość wybrania dowolnego tekstu, który idealnie wkomponuje się w charakter naszego prezentu. Jeśli jest to prezent na rocznicę ślubu, który dajemy żonie lub mężowi, to pasować będą słowa przypominające dzień ślubu, słowa miłości, do których małżonek będzie mógł wracać za każdym razem, kiedy tylko spojrzy na grawerowaną statuetkę.

Idealnie jednak grawerowany prezent nadaje się jako podziękowanie dla rodziców na ślub. Wygrawerowane słowa wdzięczności na pewno wzruszą naszych bliskich i będą przy nich na długo, przywołując na twarzach uśmiech i wspomnienie ważnego również dla nich dnia. Prezent ma tę wyjątkową moc, że pozwala wygrawerować dowolnie wybrany przez nas napis. Warto wykorzystać to i dodać tam spersonalizowane informacje, by rodzice czuli, że prezent ten powstał z myślą o nich. Mogą to być wasze imiona, data ślubu lub po prostu imiona rodziców. Na pewno bardzo docenią ten drobiazg.

Grawerowana statuetka wykonana została z grubego szkła, co nadaje jej wytrzymałości na lata. Dostarczana jest w elegancko zapakowanym pudełku.