Prezenty

Grawerowana karafka Bohemia Quadro z 6 szklankami

Grawerowana karafka Bohemia Quadro z 6 szklankami

Grawerowana karafka Bohemia Quadro z 6 szklankami to elegancki prezent, który tym wyróżnia się od wielu pozostałych podarunków, że możemy go dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Świetnie sprawdzi się np. jako oryginalny prezent na ślub. Jego magia kryje się w możliwości wygrawerowania na karafce oraz szklankach wybranego przez nas opisu. W ten sposób można podarować Młodej Parze prezent z ich imionami i datą ślubu, czyniąc podarunek jednocześnie wspaniałą pamiątką, która przypominać im będzie o tym wyjątkowym dniu.

Dlaczego grawerowana karafka to dobry prezent na ślub?

Karafki wydają się być idealnym prezentem dla wielbicieli dobrych trunków. Pozornie wydaje się nam więc, że przez Młodą Parę mogą nie być używane, bo czy lubują się w piciu dobrego whisky w trakcie ważnych uroczystości lub produkcji własnego wina, którym można potem częstować gości? Tego nie wiemy, stąd też budzą się nasze dylematy.
Warto przypomnieć sobie jednak, że często Młodzi nie chcą kwiatów jako prezent na ślub. Już w zaproszeniach życzą sobie, by podarowany im został alkohol, np. dobre wino lub whisky. Goście bardzo chętnie spełniają prośbę Młodej Pary i rzeczywiście, obsypują Nowożeńców butelkami wykwintnych trunków. W tym wszystkim warto wypaść bardziej oryginalnie, przekazując grawerowana karafka Bohemia Quadro z 6 szklankami.

Jakie jeszcze zalety ma grawerowana karafka Bohemia Quadro z 6 szklankami?

Co wspomniane zostało już na samym początku, jest bardzo elegancka. Jej wysoka jakość dodatkowo sprawia, że zachowa swój nieskazitelny wygląd na długo, towarzysząc Młodej Parze w każdej następnej rocznicy. Będzie to dla nich pamiątka, która wzruszy i sprawi, że ponownie przed oczami staną wspomnienia tych cudownych chwil.

Karafka Bohemia ma przede wszystkim ten plus, że możemy na niej wygrawerować dowolny napis. Na co najczęściej decydują się klienci?
– życzenia dla Młodej Pary, bardzo często pochodzą one prosto z serca i to właśnie dzięki nim kolejna rocznica z dobrym alkoholem w wygrawerowanej karafce staje się tak wzruszająca;
– podziękowania za wszelką dotychczasową pomoc, okazanie jawnej wdzięczności;
– często poza życzeniami znajduje się też na karafce dedykacja, padając więc słowa „od Ali dla ukochanej przyjaciółki i jej cudownego męża” itp.

To, co my umieścimy na karafce, zależy od naszej kreatywności i określonej okazji. Jeśli ślub jest dodatkowym przeżyciem, bardzo ważnym, chcemy podkreślić coś jeszcze – możemy to dopisać. Grawer znajdować się będzie zarówno na karafce, jak i na szklankach. Zestaw grawerowanie jest laserem CO2, co świadczy o jego wysokiej jakości.