Prezenty

Grawerowana karafka Bohemia Nicolette 1L

Grawerowana karafka Bohemia Nicolette 1L

Grawerowana karafka Bohemia Nicolette 1L to doskonały prezent dla rodziców w momencie naszego ślubu. Jeśli chcemy podziękować rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie, to właśnie teraz jest do tego najlepsza okazja. Tradycyjnie w dniu ślubu rodzice dostają od swojej córki lub syna wyjątkowy prezent. Warto wybrać taki, który towarzyszyć im będzie już na zawsze, jak na przykład kryształowa grawerowana karafka. Jej doskonała jakość sprawia, że nawet za kilka lat tekst na karafce i szklankach będzie czytelny, a całość nieskazitelnie piękna.

Oryginalny prezent – podziękowanie dla rodziców stworzone z myślą o nich

Grawerowana karafka zaskakuje swoją elegancką. Wykonana z kryształu, ma pojemność 1000 ml, co pozwala na przechowywanie w niej sporej ilości alkoholu. Jeśli tylko wiemy, że nasi rodzice poza zakupem dobrego alkoholu, uwielbiają też robić ten swój (np. wina czy nalewki), nie zwlekajmy – z całą pewnością właśnie znaleźliśmy dla nich idealny prezent.
Podziękowanie dla rodziców ważne jest, by ich wzruszało, by przypominało ten szczególny moment, którym jest ślub ich dziecka, oraz minione lata wychowania, tak przecież ważne dla każdego rodzica. Cała magia kryształowej karafki tkwi w możliwości naniesienia na nią dowolnie wybranego przez nas graweru. Większość Młodych Par umieszcza nam samodzielnie wymyślone życzenia. Ich treść kierowana jest w stronę tych właśnie rodziców, dzięki czemu oni mają poczucie, że prezent powstał z myślą o nich i jest im specjalnie dedykowany.

Grawerowana karafka Bohemia Nicolette 1L i jej zalety

Niewątpliwą zaletą grawerowanej karafki Bohemia jest jej trwałość, elegancja oraz możliwość wygrawerowania. Także pojemność robi niemałe wrażenie, wszak karafka mieszcząca aż 1 litr dobrych alkoholi jest skarbem w każdym domu. Jako prezent dla rodziców w dniu ślubu sprawdzi się doskonale. To, jak wielkie zrobi na nich wrażenie, zależeć też będzie od naszej kreatywności, bowiem ważne jest też to, co umieścimy na karafce.

Jaki grawer wybierają klienci?

Są to przede wszystkim podziękowania dla rodziców, które poza słowami prosto z serca, zawierają też nasze imiona. W ten sposób dodatkowo podkreślamy, że prezent powstał naprawdę z myślą o naszych rodzicach. Możliwość wyciągania karafki we wszystkich ważnych w późniejszym czasie okolicznościach, np. na urodzinach taty lub mamy, będzie dla nich dumą i kolejnym powodem do wzruszenia. Często też wybierane są proste rysunki, np. serca. Grawer możemy dowolnie dopasować do naszych potrzeb, wcale nie ograniczając przy tym swojej kreatywności.